Siteme Bing'de index alamıyorum

Bing üzerinde bir türlü index alamıyorum. Kişisel sitemi index aldırmaya çalışıyorum fakat bing webmaster aracında indexlenebilir olarak gözükmesine rağmen bir türlü index almıyor.

Bing ile iletişime de geçemedim. Birkaç aydır bu sorun devam ediyor. Google ve Yandex’de böyle bir index sorunu yok.

Eskiden aynı sorun bende de vardı en son çözemeyip pes ettim kendiliğinden indexlenmiş :smile:

Bing ile ilgili sürekli index sorunları yaşanıyor fakat hala kimse kesin bir çözüm bulabilmiş değil. Microsoft’un bu tarz şeylere neden çözüm üretmediğini anlamış değilim.

Microsoft’a bununla ilgili ulaşırsanız muhtemelen size bir sebep vermeyip ısrarla Bing Webmaster Guidelines adresini atacaklardır.

Yine de şansınızı deneyin ve durumu izah ederek [email protected] adresine bir e-posta gönderin.

İyi şanslar.

Bilgi için teşekkür ederim hocam mail atıp çözmeyi deneyeceğim

Aynı sorun bende de var bir gelişme olursa paylaşabilir misiniz

1 Beğeni

@Nefha 'nın da dediği gibi Bing’in kalite standartlarına uymadığını söylediler ve bing webmaster guidelines makalesini incelememi söylediler

Nasıl çözeceğiz bilen yok mu allah aşkına

kendileri bir çözüm bulmuyor bekleyin kendiliğinden bir süre sonra index alır

aslında bing umrumda değil ama duckduckgo da verileri bingden aldığı için orda da index almıyor bu çok canımı sıkıyor

Çözümünü bilen var mı